środa, 8 kwietnia 2020. Imieniny Amadeusza, Cezaryny, Juliany

Trójkolorowi na rowerach wyruszyli na mecz do Olsztynka

2015-08-21 14:09:11 (ost. akt: 2015-08-21 18:16:13)
Trójkolorowi na rowerach wyruszyli spod ostródzkiego stadionu

Trójkolorowi na rowerach wyruszyli spod ostródzkiego stadionu

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Peleton najwierniejszych fanów ze Stowarzyszenia Kibiców Trójkolorowi ruszył rowerami na mecz 3. kolejki III ligi między Olimpią Olsztynek a Sokołem Ostróda. W ten sposób brać kibicowska z Ostródy wspomaga fundację wspierającą rehabilitację dzieci z porażeniem mózgowym.

Cztery godziny przed rozpoczęciem meczu (początek o godz 17) ponad 20 kibiców na rowerach wyruszyło na mecz do Olsztynka. Podjęli się niełatwego zadania, bowiem w pełnym słońcu mają do pokonania liczącą ponad 30 kilometrów trasę. Ruszyli spod ostródzkiego stadionu przy ul. 3 Maja, następnie przez Lubajny, Idzbark, Ostrowin, Wigwałd i Wilkowo dotrą na stadion olsztyneckiej Olimpii. W trasie zaplanowali trzy przystanki, a czas przejazdu obliczyli na około trzy godziny.


Wyruszyli na rowerach, bo w ten sposób chcą wspomóc fundację Dom. Za każdego kibica, który rowerem wybrał się na piątkowe spotkanie OKS Sokół Ostróda przekaże 20 zł na konto Fundacji Dom. Każdy z jadących w meczowym peletonie kibiców dostanie od Stowarzyszenia Kibiców Trójkolorowi klubowy gadżet. A zapewne najlepszą nagrodą dla wszystkich będzie trzecie ligowe zwycięstwo piłkarzy Sokoła.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages