Piątek, 24 stycznia 2020. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Wiadomo kto z kim i kiedy zacznie rozgrywki IV ligi i okręgówki

2015-07-04 12:42:25 (ost. akt: 2015-07-04 12:56:10)
W okręgówce derbowy pojedynek Tęczy Miłomłyn z Kormoranem Zwierzewo rozegrany zostanie w 10. kolejce

W okręgówce derbowy pojedynek Tęczy Miłomłyn z Kormoranem Zwierzewo rozegrany zostanie w 10. kolejce

Autor zdjęcia: Archiwum

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej zaprezentował tzw. robocze terminarze rozgrywek IV ligi i klasy okręgowej na sezon 2015/2016. Wśród czwartoligowców nasz region będzie reprezentowany przez Warmiaka Łukta, a w okręgówce będą to dwie ekipy Tęcza Miłomłyn i Kormoran Zwierzewo.

Według wstępnego terminarza zaprezentowanego przez WMZPN wiadomo, że w IV lidze i klasie okręgowej sezon 2015/2016 rozpocznie się w weekend 8-9 sierpnia. I tak nasz jedyny czwartoligowiec Warmiak Łukta, który w poprzednich rozgrywkach niemal do końca liczył się w walce o awans do III ligi, sezon zainauguruje meczem wyjazdowym z Zatoką Braniewo.

Według tzw. roboczego terminarza WMZPN występujący w grupie 2 okręgówki reprezentanci powiatu ostródzkiego swoje pierwsze ligowe spotkania również zagrają na wyjeździe. Tęcza Miłomłyn zagra z beniaminkiem Żurawiem Godkowo, zaś Kormoran Zwierzewo zmierzy się z rezerwami Concordii Elbląg. Na derby powiatu kibice poczekają do 10. kolejki czyli 26 września, wtedy Tęcza podejmie na własnym boisku Kormorana.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages