Piątek, 14 grudnia 2018. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

Winners był poza zasięgiem rywali w MIVA Polska 2015

2015-06-29 11:04:16 (ost. akt: 2015-06-29 11:12:01)
Karol Narojczyk (z lewej) w rozgrywkach MIVA Polska 2015 strzelił aż 25 goli

Karol Narojczyk (z lewej) w rozgrywkach MIVA Polska 2015 strzelił aż 25 goli

Autor zdjęcia: Archiwum OCSiR

Piłkarze Winnersa z kompletem punktów wygrali 25. edycję turnieju o Puchar MIVA Polska 2015. W rozgrywkach organizowanych przez Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji podczas sześciu kolejek zespół ten strzelił ponad 70 goli.

Kluczową dla ostatecznej klasyfikacji okazała się przedostatnia kolejka, w której spotkali się turniejowi dominatorzy Winners i Faworyci. Tradycyjnie ci pierwsi rozpoczęli bez kilku podstawowych piłkarzy, którzy z czasem uzupełnili skład. Po dość wyrównanej pierwszej połowie w drugiej części gry na orliku przy ul. 21. Stycznia dzielili i rządzili Winnersi, którzy dzięki świetnej dyspozycji strzeleckiej Karola Narojczyka (strzelił 6 goli) zapewnili sobie komplet punktów. Winners wygrał z Faworytami 7:2 i, mimo że została do rozegrania jeszcze jedna kolejka, raczej było jasne który zespół wygra 25. edycję MIVA Polska 2015.

A skoro wszystko, to znaczy kwestia mistrzostwa, została rozstrzygnięta wcześniej, dlatego finałowa seria spotkań okazała się jedynie formalnością. I być może dlatego z rywalizacji w ostatnim meczu zrezygnowali piłkarze R-GOL, którzy swoją absencją sprawili, że pierwszy komplet punktów, co prawda walkowerem, zainkasowali Trójkolorowi. Natomiast kropkę na i postawiła ekipa Winnersa, która aż 12:5 rozgromiła Ględy. Tym razem skutecznością popisał się Michał Maj, który na listę strzelców wpisał się pięć razy. Wiadomo było, że Faworyci mogą co najwyżej zająć 2. miejsce, być może dlatego nie forsowali tempa w meczu z N-Invest i wygrali zaledwie 6:4 po trafieniach Łukasza Gwiazdy (3 gole) i Kacpra Wojciechowskiego (3). Trzecie miejsce w 25. edycji MIVA Polska zajęli piłkarze Ględ.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages