Do wtorku na prowadzeniu będzie zespół Winnersa

2015-06-19 11:49:01(ost. akt: 2015-06-19 09:58:23)
Trójkolorowi dobrze zaczęli mecz z Ględami, ale skończyli jak zwykle

Po 4. kolejce spotkań turnieju szóstek piłkarskich MIVA Polska 2015 wszystko wróciło do normy. To znaczy na stołek lidera wrócili piłkarze Winnersa, którzy skutecznie wykorzystali pauzę Faworytów. Swoje drugie zwycięstwa odniosły drużyny R-GOL i Ględ.
Czwartkowa kolejka rozgrywek organizowanych przez Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji w większości przypadków kończyła się porażką drużyn, które rozpoczynały mecz od prowadzenia. Źle się to skończyło m.in. dla Trójkolorowych, którzy przez dłuższą część pierwszej połowy prowadzili z Ględami. Niestety po przerwie Trójkolorowi stracili animusz i kilka goli, co zakończyło się ich czwartą porażką.

Podobnie rywalizację z czterema początkowo piłkarzami Winnersa rozpoczęła ekipa N-Invest, która prowadziła już 2:0. Z upływem czasu Winners uzupełniał skład - ale w tym czasie przegrywał jeszcze 2:4 - aż w końcu w komplecie odrobił straty z nawiązką i wygrał trzecie spotkanie.

W ostatnim meczu w strugach deszczu R-GOL okazał się lepszy od Ostróda Team.

Wyniki 4. kolejki: N-Invest – Winners 6:11, Ględy – Trójkolorowi 7:5, R-GOL – Ostróda Team 2:0.

Pierwsza trójka po 4 kolejkach: 1. Winners (9 pkt.), 2. Faworyci (9), a 3. Ględy (6).