Piątek, 14 grudnia 2018. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

Podwójny pech 22-letniego motocyklisty na skrzyżowaniu

2015-06-11 08:21:36 (ost. akt: 2015-06-11 08:52:04)
Środowe zdarzenie na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Czarnieckiego

Środowe zdarzenie na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Czarnieckiego

Autor zdjęcia: Internauta

W środę (10 czerwca) wieczorem zakorkowało się skrzyżowanie ulic Czarnieckiego i Grunwaldzkiej w Ostródzie. Utrudnienia w ruchu były spowodowane wypadkiem osobowego volvo z motocyklem. Sprawcą zdarzenia była kierująca autem, która wymusiła pierwszeństwo przejazdu.

Wypadek wydarzył się po godzinie 18 i na kilkadziesiąt minut sparaliżował ruch w centrum miasta. A według świadków zdarzenia przebieg wydarzeń wyglądał następująco: wyjeżdżająca z ulicy Grunwaldzkiej kobieta siedząca za kierownicą volvo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu ulicą Czarnieckiego motocykliście. Kierowca jednośladu nie zdążył zahamować i uderzył we włączający się do ruchu samochód osobowy.

22-letni motocyklista z podejrzeniami wstrząśnienia mózgu został przetransportowany do ostródzkiego szpitala. Nie było to jednak jedyne nieszczęście jakie tego dnia spotkało motocyklistę. Okazało się bowiem, że kierujący motocyklem mężczyzna ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Oboje uczestnicy środowego zdarzenia drogowego byli trzeźwi. Kierujący motocyklem pozostał w szpitalu, a w związku z tym zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek i sprawa zostanie skierowana do sądu.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages