Wtorek, 22 maja 2018. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Jeszcze tylko dwa tygodnie na złożenie PIT-u

2015-04-14 07:15:20 (ost. akt: 2015-04-14 07:21:29)
W najbliższy weekend ponownie będzie można złożyć PIT w galerii handlowej w Ostródzie

W najbliższy weekend ponownie będzie można złożyć PIT w galerii handlowej w Ostródzie

Autor zdjęcia: Marek Giniewicz

Już ponad 70 procent podatników z powiatu ostródzkiego rozliczyło się z urzędem skarbowym z dochodów uzyskanych w ubiegłym roku.

Około 26 tysięcy osób złożyło do tej pory swoje zeznania podatkowe w ostródzkim Urzędzie Skarbowym. Pracownicy skarbówki czekają jeszcze na mniej więcej dziesięć tysięcy PIT-ów. Czekają i przypominają, że zeznania trzeba złożyć do końca kwietnia. W ostródzkiej skarbówce już teraz są spore kolejki, pod koniec miesiąca można spodziewać się
istnego oblężenia stanowisk, w których przyjmowane są dokumenty. Dla tych, którzy w tygodniu nie mają czasu na wizytę na ulicy Olsztyńskiej 5B, ostródzki US organizuje kolejną akcję przyjmowania zeznań w mobilnym punkcie w galerii handlowej.
- W najbliższą sobotę i niedzielę zapraszamy do ostródzkiej galerii handlowej w godzinach od 10 do 18 - mówi Ilona Drobisz, Kierownika Referatu Obsługi Bezpośredniej Urzędu Skarbowego w Ostródzie. - Będzie tam można wypełnić zeznanie i od razu z naszą pomocą wysłać internetem do urzędu. Przypominam, że trzeba się rozliczyć do końca kwietnia.
Ostródzki Urząd Skarbowy jak co roku wydłuży czas pracy w ostatnie dni przyjmowania zeznań podatkowych. W ostatnie trzy dni kwietnia skarbówka będzie czynna do godziny 18.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages