Półfinał mistrzostw Polski nie dla młodziczek SMS Ostróda

2015-03-22 15:50:34(ost. akt: 2015-03-22 15:54:40)
Młodziczki SMS Ostróda zajęły 4. miejsce

Siatkarki SMS Ostróda nie wywalczyły awansu do półfinału mistrzostw Polski młodziczek. Przekreśliła im to sobotnia porażka z MOS Wola Warszawa. Ostródzianki ostatecznie sklasyfikowane zostały na 4. miejscu.
Trzydniowa walka w ćwierćfinale mistrzostw Polski młodziczek w Ostródzie zakończyła się niepowodzeniem siatkarek ostródzkiego SMS. Prawo gry w półfinale MP uzyskały dwa najlepsze zespoły turnieju rozgrywanego w sali Zespołu Szkół Zawodowych im. Staszica w Ostródzie.

Ostródzianki szanse na walkę o półfinał zaprzepaściły w sobotę kiedy 0:2 (-16, -13) przegrały z MOS Wola Warszawa. W niedzielę podopieczne Michała Michalaka miały szansę wywalczyć 3. miejsce, ale nie dokonały tego, ponieważ przegrały 1:2 (-17, 21, -16) z Olimpem Bartoszyce.

Podczas turnieju ćwierćfinałowego w Ostródzie najlepsze okazały siatkarki MOS Wola Warszawa, a miejsce na drugim stopniu podium zajęły młodziczki Pałacu Bydgoszcz. Te dwa zespoły zakwalifikowały się do półfinału MP.