Poniedziałek, 25 stycznia 2021. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Sokół w sobotę wieczorem zagra ze Startem w Ostródzie

2015-03-06 13:27:18 (ost. akt: 2015-03-06 14:47:13)
Piłkarze Sokoła Ostróda w tym sezonie bronią Wojewódzkiego Pucharu Polski, który zdobyli w poprzedniej edycji

Piłkarze Sokoła Ostróda w tym sezonie bronią Wojewódzkiego Pucharu Polski, który zdobyli w poprzedniej edycji

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Jeszcze w czwartek sobotni mecz 1/8 Wojewódzkiego Pucharu Polski stał pod dużym znakiem zapytania. W obawie przed zniszczeniem murawy przy ul. 3 Maja w Ostródzie pojawiła się możliwość odwołania spotkania. Ostatecznie jednak w sobotę o godz. 18 Sokół Ostróda zagra ze Startem Działdowo.


Wygląda na to, że nad spotkaniem pucharowym Sokoła i Startu zawisło jakieś fatum. Pierwotnie mecz miał być rozegrany jesienią ubiegłego roku. Jednak pierwsze ubiegłoroczne przymrozki zmroziły murawę stadionu w Działdowie i spotkanie zostało przełożone. W międzyczasie zmieniona została lokalizacja meczu na stadion w Ostródzie. Pojedynek 1/8 WPP zaplanowany został na 7 marca o godz. 18 na stadionie przy ul. 3 Maja.

Ale zimowa aura w ostatnim tygodniu spowodowała, że rozegranie sobotniego meczu stanęło pod wielkim znakiem zapytania. W obawie przed zniszczeniem murawy przy ul. 3 Maja w Ostródzie pojawiła się opcja odwołania spotkania. W czwartek sobotnia konfrontacja pucharowa między Sokołem a Startem była bardzo poważnie zagrożona. Ostatecznie jednak administrator obiektu - Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji - zgodził się na to, żeby mecz odbył się w sobotni wieczór.

Dlatego wszystkich kibiców w sobotę o godz. 18 zapraszamy na stadion przy ul. 3 Maja. Bilety w cenie: 10 zł normalny; 7 zł ulgowy; 2 zł dla kobiet.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages