Zwycięscy chłopcy ulegli tylko paniom...

2015-02-16 14:24:19(ost. akt: 2015-02-16 14:31:47)

Autor zdjęcia: Biblioteka Szkolna

W Zespole Szkół Zawodowych im. Staszica i Centrum Kształcenia Ustawicznego siedem zespołów klasowych wzięło udział w przeciąganiu liny.
To zawody, które weszły już na stałe do kalendarza imprez naszej katedry wychowania fizycznego. To zawody w przeciąganiu liny.

O miano najsilniejszej walczyły klasy: IV Tl, IV Th, III w/s, II Tml, II i/e, I Tla, I e/i, I s/k.

O finał zawalczyli chłopcy z II Tm/l i III w/s. Zwyciężyli trzecioklasiści po zażartej walce. Tak więc ostatecznie II Tm/l uplasowała się na drugim miejscu, a trzecie i czwarte zajęły odpowiednio I s/k i I e/i.

Na zakończenie ze zwycięzcami zmierzyły się dziewczęta z II T af pod wodzą wychowawczyni, wygrywając bezapelacyjnie. Nie wierzymy plotce, że mistrzowie poddali się płci pięknej. Po prostu kobiety górą!

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: STASZIC