W Łukcie i Dąbrównie "zmiana warty"
2014-11-19 11:11:52(ost. akt: 2014-11-19 11:32:08)
Znamy już nazwiska radnych z gmin Dąbrówno, Łukta, Grunwald i Miłomłyn. W Łukcie i Dąbrownie nastąpi zmiana na stanowisku wójta, w Grunwaldzie odbędzie się druga tura wyborów w Miłomłynie burmistrzem ponownie został Stanisław Siwkowski.
Radni Gminy Dąbrówno
Wańkowicz Jadwiga Grażyna
Szczepańska Genowefa
Kaźmierska Joanna Aldona
Sołtan Bartosz
Kilian Mariola
Wolska Honorata Gabreila
Mielczarek Michał
Sztymelski Piotr
Królikowski Jacek
Garnek Bogumiła Edward
Sołobodowski Ryszard
Krzemiński Andrzej Wiesław
Boczek Andrzej
Szraga Janusz Piotr
Zalewski Marek
Wójt - Zwaliński Piotr
Szczepańska Genowefa
Kaźmierska Joanna Aldona
Sołtan Bartosz
Kilian Mariola
Wolska Honorata Gabreila
Mielczarek Michał
Sztymelski Piotr
Królikowski Jacek
Garnek Bogumiła Edward
Sołobodowski Ryszard
Krzemiński Andrzej Wiesław
Boczek Andrzej
Szraga Janusz Piotr
Zalewski Marek
Wójt - Zwaliński Piotr
Radni Gmina Łukta
Kowalska Agnieszka Marzena
Piotrak Elżbieta
Ruść Ryszard Mirosław
Zając Małgorzata Maria
Skutnik Waldemar
Gancewski Wacław
Lipowski Robert Grzegorz
Raginiak Justyna
Drozdowska Marta Katarzyna
Urbaszek Barbara
Świerczyńska Małgorzata
Dzieniszewski Tadeusz
Nastaga Paweł Władysław
Żurawska Katarzyna Anna
Kowalski Lech Zbigniew
Wójtem został Robert Malinowski
Piotrak Elżbieta
Ruść Ryszard Mirosław
Zając Małgorzata Maria
Skutnik Waldemar
Gancewski Wacław
Lipowski Robert Grzegorz
Raginiak Justyna
Drozdowska Marta Katarzyna
Urbaszek Barbara
Świerczyńska Małgorzata
Dzieniszewski Tadeusz
Nastaga Paweł Władysław
Żurawska Katarzyna Anna
Kowalski Lech Zbigniew
Wójtem został Robert Malinowski
Radni Gminy Grunwald
Marek Tański
Joanna Leszczyńska
Małgorzata Kamińska
Alina Szymańska
Arkadiusz Piasecki
Wioletta Sawicka
Jadwiga Dymkowska
Iwona Stenka
Zbigniew Napłoszek
Ryszard Bala
Adam Butrynowicz
Adam Królikowski
Dariusz Borkowski
Stanisław Zaboros
Slawomir Matuszewski
Będzie druga tura wyborów na wójta, w której zmierzą się Henryk Kacprzyk z Adamem Szczepkowskim
Joanna Leszczyńska
Małgorzata Kamińska
Alina Szymańska
Arkadiusz Piasecki
Wioletta Sawicka
Jadwiga Dymkowska
Iwona Stenka
Zbigniew Napłoszek
Ryszard Bala
Adam Butrynowicz
Adam Królikowski
Dariusz Borkowski
Stanisław Zaboros
Slawomir Matuszewski
Będzie druga tura wyborów na wójta, w której zmierzą się Henryk Kacprzyk z Adamem Szczepkowskim
Radni Miłomłyna
Miłkowska Zdzisława Katarzyna
Lisek Wiesław Zbigniew
Ruczyński Mirosław Jan
Gross Radosław
Król Alina
Krzykowski Andrzej Krzysztof
Brzozowski Franciszek Łukasz
Dzika Joanna Bożena
Karabinowska Joanna Krystyna
Jakubczyk Nadzieja
Czarnecki Kazimierz
Żmijewski Grzegorz
Kijański Krzysztof
Walaszczyk Grzegorz
Grzęda Marek
Burmistrzem Miłomłyna został Stanisław Siwkowski
Lisek Wiesław Zbigniew
Ruczyński Mirosław Jan
Gross Radosław
Król Alina
Krzykowski Andrzej Krzysztof
Brzozowski Franciszek Łukasz
Dzika Joanna Bożena
Karabinowska Joanna Krystyna
Jakubczyk Nadzieja
Czarnecki Kazimierz
Żmijewski Grzegorz
Kijański Krzysztof
Walaszczyk Grzegorz
Grzęda Marek
Burmistrzem Miłomłyna został Stanisław Siwkowski
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez