Wtorek, 27 października 2020. Imieniny Iwony, Noemi, Szymona

Święto szkoły w PSP w Dąbrównie

2013-05-14 22:27:03 (ost. akt: 2013-05-14 22:28:36)

Autor zdjęcia: Aldona Nowakowska

Tegoroczne uroczystości związane ze Świętem Szkoły Publicznej Szkole Podstawowej w Dąbrównie miały miejsce 8 maja. Tego dnia w salę gimnastyczną zapełniła młodzież szkolna, rodzice, grono pedagogiczne i pracownicy, którzy wzięli udział w uroczystym apelu przygotowanym przez naszych uczniów pod opieką Pań: Magdaleny Wierzbickiej, Aldony Nowakowskiej, Małgorzaty Bielskiej i Barbary Waszczyszyn.

W części oficjalnej po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu delegacja uczniów udała się z wiązanką kwiatów pod tablicę pamiątkową poświęconą patronowi naszej szkoły.

Potem głos zabrała pani dyrektor Małgorzata Malimon. Przywitała serdecznie wszystkich obecnych i przypomniała najważniejsze osiągnięcia naszych uczniów w tym roku szkolnym.
W części artystycznej wystąpili szczególnie uzdolnieni uczniowie naszej szkoły. Obejrzeliśmy popisy aktorskie członków koła teatralnego i przedstawienie uczniów klasy V.
Wysłuchaliśmy piosenek w wykonaniu chóru szkolnego, zwycięzców szkolnego konkursu piosenki oraz utworów zespołu fletowego.

Na koniec reporterzy „ Kuriera Szkolnego” w oparciu o prezentację przygotowaną przez Panią Aldonę Nowakowską zaprezentowali „ Kronikę sukcesów uczniów PSP w Dąbrównie w roku szkolnym 2012/2013”.

Dzień zakończył miły dla wielu akcent muzyczny – występ zespołu „ Soleo”.

Spora grupa uczniów świetnie się w jego trakcie bawiła i wyśpiewywała głośno z wokalistą znane teksty polskich piosenek.

Więcej informacji z życia szkół i przedszkoli: kliknij tutaj

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na ostroda.wm.pl w ramkę "Zarejestruje się", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages