środa, 7 października 2015. Imieniny Krystyna, Marii, Marka

Próbny egzamin w Gimnazjum n 2

2012-11-19 12:29:23 (ost. akt: 2012-11-19 12:27:51)

Próbny egzamin gimnazjalny 2012 już za nami. 151 uczniów z Gimnazjum nr 2 im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Ostródzie przez trzy dni rozwiązywało testy przygotowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w Łomży.

Egzamin w nowej formule podzielony jest od ubiegłego roku szkolnego na dwa bloki. We wtorek 13 listopada gimnazjaliści pisali historię połączoną z wiedzą o społeczeństwie, a w drugiej części arkusz z języka polskiego. W środę zmierzyli się w pierwszej części z zadaniami z zakresu biologii, geografii, fizyki

i chemii, a po przerwie z matematyką. W czwartek nasi trzecioklasiści wykazywali się znajomością języków obcych: angielskiego lub niemieckiego na poziomie rozszerzonym i/lub podstawowym.

Wszyscy uczniowie oczekują teraz na wyniki, które będą dla nich informacją zwrotną na temat tego nad czym powinni jeszcze popracować, aby w czasie właściwego egzaminu gimnazjalnego pod koniec kwietnia osiągnąć jeszcze lepsze wyniki.

Źródło: Gimnazjum nr 2
im. Z. Krzyszkowiaka
w Ostródzie
Czekamy na Wasze wiadomości: Zapraszamy do korzystania z formularza na portalu ostroda.wm.pl. lub poczty e-mail: ostroda@gazetaolsztynska.plDostęp do Reportera, ciekawych wywiadów, obszernych reportaży oraz 40 innych czołowych portali w Polsce. Dołącz do czytelników ceniących dobrą informacje. Zarejestruj się w PIANO już teraz KLIKNIJ TUTAJ

Komentarze 0 pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages